Kas mēs esam?

Pirmsskolas izglītības iestāde “Bembi” jau kopš 2008. gada veiksmīgi palīdz bērniem uzsākt jaunu dzīves posmu! Profesionālā pedagogu komanda un mīļās auklītes atbalsta mazuļus pirmajos soļos bērnudārzā, palīdz socializēties, iepazīt apkārtējo pasauli caur rotaļām, sajūtām, gūt prasmes un iemaņas ikdienas dzīvē.

Mūsu bērni darbojas drošā, skaistā un attīstošā vidē, piedalās vecumam atbilstošās nodarbībās, daudz laika pavada ārā, drošā nožogotā teritorijā ar rotaļu iekārtām. Mēs attīstam pašapkalpošanās iemaņas, sīko motoriku un runu, veicinam sensorās uztveres (garšas, ožas, redzes, dzirdes, taustes) attīstību . Katru dienu mūsu bērni gūst pirmos priekštatus par matemātiku, praktiski darbojas – aplicē, veido, zīmē, krāso, konstruē, attīsta valodu, dzied, dejo, klausas dziesmas, melodijas un sit ritmu!

Bērniem piedāvājam trīsreizēju ēdināšanu. Ēdienu gatavo mūsu pavari. Izmantotie produkti ir svaigi un kvalitatīvi, piedāvāta ēdienkarte - sabalansēta un atbilst noteiktai enerģētiskajai vērtībai un uzturvielu normām. Katru dienu ēdam svaigus dārzeņus un augļus.

Vecāki bieži vien uztic mums arī jaunākus brāļus un māsas!

Ir pieejami Rīgas un Pierīgas pašvaldību līdzfinansējumi. Nosacījumi līdzfinansējumam - bērnam ir jābūt rindā uz valsts dārziņu attiecīgajā pašvaldībā, bērnam ir pusotrs gads un ir deklarēts attiecīgajā pašvaldībā vismaz ar vienu no vecākiem

Kur mēs esam?

PPII „Bembi” filiāles atrodas klusās un skaistās vietās Mārupē un Rīgā pielāgotās savrupmājās. Apkārt ēkām ir plaša teritorija ar daudzfunkcionālām drošām spēļu iekārtām, šūpolēm un smilšukasti.

Mēs uzņemam bērnus vecumā no 1,6 līdz 3,5 gadiem un radām bērniem drošu vidi viņu harmoniskai attīstībai

Omulīgas telpas kopā ar saskarsmi, ko raksturo cieņa, izpratne un pieņemšana, cilvēciskas rūpes - mājīga atmosfēra - palīdz bērnam ātrāk un vieglāk iedzīvoties jaunajā vidē un grupiņā

Kāpēc mēs?

  • Iestādes vīzija: mūsdienīga, efektīva, humāna pirmsskola.
  • Iestādes mērķis: nodrošināt katram bērnam labsajūtu, aizraujošas un jēgpilnas nodarbības, kuras ļaus apgūt dzīves gudrības rotaļu veidā.
  • Darba gaitā mēs izstrādājām ekoloģiski virzītu mācību programmu, kuras pamatā ir 13 gadu pieredze darbā ar bērniem.
  • Katrs bērns tiek uztverts kā vērtība, kā neatkarīga un unikāla personība , un katram mazulim tiek nodrošināta individuālā pieeja.
  • Mūsu bērni vienmēr ir dzīvespriecīgi un veseli, jo ir garšīgi un sātīgi paēduši.
    Bērniem mēs piedāvājam trīsreizēju ēdināšanu – brokastis, pusdienas un launags. Ēdiens tiek gatavots uz vietas, pārsvarā izmantojot Latvijā ražotus produktus.

Mūsu filiāles

Filiāle Dārzciemā:

Plaužu 12, Rīga
Tālr: 26010191
E-mail:

info@bernudarzsbembi.lv

Filiale Ziepniekkalnā:

Bērzupes 5, Rīga,
Tālr: 26010191
E-mail:

bernudarzsbembi@inbox.lv

Filiāle Mārupē:

Mārupītes gatve 84/2, Mārupe
Tālr: 20070978
E-mail:

bernudarzsbembi@inbox.lv